۶ ترفند کشیدن خط چشم خوب در کمترین زمان

خط چشم ماهی

از دیر باز تا کنون کشیدن خط چشم یکی از مهمترین قسمت های آرایش برای بانوان بوده است که طرفداران پر و پا قرص خود را هم دارد و در کنار آن برای کشیدن آن نیاز به ظرافت، دقت و مهارت هم خواهید داشت. جالب است بدانید از لحاظ روانشناسی چشم ها اولین نقطه جذب هر فردی است و کانون توجه همگان قرار خواهد گرفت، از این رو کشیدن خط چشم برای زیباتر جلوه دادن چشم ها امری مهم است که نیاز به دقت فراوان دارد. لذا بسته به نوع ترکیبات تشکیل دهنده آنها، قیمت خط چشم متفاوت است. در ادامه برای آشنایی با آموزش 5 مدل خط چشم پرکاربرد با الانزا همراه شوید.

شما عزیزان میتوانید تنها با یک کلیک،خط چشم ماهی باکیفیت را از فروشگاه تخفیفی ویتابن به قیمت باور نکردنی خرید نمایید.

مراحل کشیدن خط چشم:

گام اول: برای کشیدن خط چشمی زیبا که گیرایی چشم های شما را بیشتر کند می توانید از خط چشم مایع با دو نوع ماژیکی و مویی استفاده کنید، اما مهمترین کاری که باید در ابتدا انجام بدهید این است که خط چشم مناسب خود را انتخاب کرده.

گام دوم: آماده سازی چشم ها مرحله بعدی انتخاب خط چشم است، فراموش نکنید که قبل استفاده از خط چشم و برای شروع آرایش چشم بهتر است ابتدا از پرایمر چشم استفاده کنید و اگر قصد زدن سایه چشم دارید بهتر است بعد از پرایمر شروع به پخش کردن سایه چشم خود کنید و پس از آن خط چشم خود را بکشید و در نهایت نوبت ریمل زدن مژه هایتان است. استفاده از مواد مرغوب در ترکیبات، برند سایه چشم، کشور سازنده همه و همه در قیمت سایه چشم تاثیر گذار است.

گام سوم: نکته بعدی که در هنگام کشیدن خط چشم باید به آن توجه کنید این است که چشمان خود را نبندید، چشم ها بصورت غریزی زمان روبرو شدن با اجسام بیرونی بسته خواهند شد اما برای کشیدن خط چشم نیاز است لای پلک شما باز باشد تا توانایی ترسیم خط چشم را داشته باشید.

گام چهارم: قرار گرفتن در محیط مناسب برای کشیدن خط چشم بسیار مهم است بخصوص که خط چشم شما مایع با نوک مویی باشد در این صورت است که نیاز به یک تکیه گاه برای ثابت نگهداشتن دست خود دارید و در صورت راحت نبودن حالت دست خط چشم شما کج و ناهموار می شود. اما راه حل این مشکل قرار دادن آرنج بر روی یک تکیه گاه است تا تمرکز شما بالا برود و طرح مورد نظر خود را بر روی چشم هایتان پیاده کنید.

گام پنجم: در هنگام کشیدن خط چشم بخصوص خط چشم مایع از کشیدن خط های طولانی خودداری کنید و سعی کنید با کشیدن خط های کوتاه از کج و ناهموار شدن خط چشمتان جلوگیری کنید.

گام ششم: برای کشیده و گیرا شدن چشم هایتان باید حتی اگر شده یک کمی خط چشم خود را دنباله دار کنید، درست است که کشیدن دنباله کمی سخت است اما نتیجه کار خستگی این سختی را لذت بخش خواهد کرد. و در نهایت بعد از کشیدن خط چشم، چشم های خود را ریمل زده و پس از آن ابرو و دیگر نواحی صورت را آراش کرده و در نهایت از زیبایی خود لذت خواهید برد.

شما عزیزان میتوانید تنها با یک کلیک،خط چشم ماهی باکیفیت را از فروشگاه تخفیفی ویتابن به قیمت باور نکردنی خرید نمایید.

نکات مهم انتخاب خط چشم مناسب انواع چشم :

چشم های گرد و درشت: اگر چشم هایی درشت دارید به شما خط چشم پهن به همراه سیاه کردن داخل چشم را توصیه می کنیم، چرا که چشم های شما را کوچک و خوش حالت نشان می دهد.
چشم های گود و تو رفته: اگر چشم هایی گود دارید توصیه می شود از سیاه کردن داخل و اطراف چشم پرهیز کنید، چرا که چشم های شما را ریزتر از حد معمول نشان می دهد. اما خط چشم مناسب چشم های شما خط چشمی است که ظریف و باریک باشد و در نهایت با استفاده از سایه های روشن می توانید چشم های خود را رو تر جلوه بدهید.
چشم های ریز: اگر چشمانی ریز دارید و می خواهید با کشیدن خط چشم آن ها را بزرگتر جلوه بدهید باید از خط چشم زیر و روی چشم هایتان استفاده کنید.
چشم های خیلی گرد و خارج از حدقه: برای کوچک نشان دادن چشم های از حدقه زده بیرون باید از خط چشمی پهن پشت چشم هایتان استفاده کنید و پس از آن اطراف چشم هایتان را کاملا سیاه کنید چرا که چشم ها را تو رفته تر نشان می دهد.
چشم های نزدیک: اگر چشم هایتان خیلی نزدیک به تیغه بینی تان است باید روی یک سوم انتهایی چشم هایتان بیشتر کار کنید و گوشه چشم از داخل را کاری نداشته باشید.
چشم های دور: اگر چشم هایی دور از هم دارید بهتر است از خط چشم هایی که روی یک سوم داخلی چشم بیشتر کار شده است استفاده کنید چرا که گوشه های داخلی چشم تیره که شوند نزدیکی چشم ها به هم بیشتر می شود.

شما عزیزان میتوانید تنها با یک کلیک،خط چشم ماهی باکیفیت را از فروشگاه تخفیفی ویتابن به قیمت باور نکردنی خرید نمایید.

خط چشم ماهی:

در این نوشتار سعی بر آن داشتیم تا شما را با 6 ترفند کشیدن خط چشم آشنا کنیم و در نهایت برای کشیدن خط چشم مناسب با چشم هایتان شما را راهنمایی کرده ایم، اما در نهایت فراموش نکنید که داشتن چشم هایی زیبا و کشیدن خط چشم مناسب با صورتتان تاثیر بسیار زیادی بر جذابیت شما خواهد داشت و تمامی این دستاوردهای لذت بخش نیازمند تمرین و تکرار در کشیدن خط چشم است.خط چشم ماهی علاوه بر کیفیت بالایی که دارد به دلیل ماژیکی بودن کار را برای شما راحت کرده و بسیار راحت وسریع میتوانید چشمانتان را آرایش کنید،شما عزیزان میتوانید این محصول باکیفیت را با تخفیف فوق العاده  از فروشگاه اینترنتی ویتابن خرید نمایید.

شما عزیزان میتوانید تنها با یک کلیک،خط چشم ماهی باکیفیت را از فروشگاه تخفیفی ویتابن به قیمت باور نکردنی خرید نمایید.

کاربر نویسنده
ارسال دیدگاه