مزیت های گالن های بزرگ آب معدنی

آب همراه گالن ۱۹ لیتری در گردش

گالن و آب 19 لیتری محصولی است که هم آب و هم ظرف را در اختیار شما قرار می دهد.

خرید آب آشامیدنی و گالن 19 لیتری سورپرایز بیشتر برای افرادی مناسب است که دارای گالن نیستند و یا نیاز به تعویض گالن 19 لیتری آب سورپرایز نیز دارند.

محصولات مشابه

آب ۱۹ لیتری یکبار مصرف

آب ۱۰ لیتری یکبار مصرف

پمپ دستی(قابل استفاده روی گالن ۱۹ لیتری)

توضیحات

گالن و آب آشامیدنی ۱۹ لیتری محصولی است که برای پاسخ به نیاز افراد برای خرید آب و گالن به صورت همزمان در نظر گرفته شده است. بر خلاف محصول آب آشامیدنی ۱۹ لیتری که تنها آب به شما تحویل داده می شود.

گالن و آب آشامیدنی ۱۹ لیتری  این گالن دقیقا محصول مورد استفاده برای آب آشامیدنی ۱۹ لیتری است، با این تفاوت که آب و گالن به صورت همزمان در اختیار افراد قرار می گرد.

هدف از تولید این محصول پاسخ به نیاز کاربرانی است که به گالن های استاندارد و با کیفیتی برای مایعات و نوشیدنی ها نیاز دارند.

شما می توانيد بهترين خرید اینترنتی و آنلاین را با تخفيف بسيار خوب از ويتابن تهيه نماييد

پمپ دستی گالن آب Drinking Water Pump

توضیحات

پمپ دستی گالن آب Drinking Water Pump وسیله ای است که به راحتی بر روی گالن های بزرگ آب قابل نصب بوده و بدون نیاز به بلند کردن گالن های سنگین به راحتی با فشار دادن پمپ آب را به مقدار مورد نیاز از ظرف خارج نمایید.

برای استفاده از این پمپ کافیست لوله های استراخ را بهم متصل کرده و به پمپ وصل نمایید. سپس پمپ را روی دهانه گالن سوار نموده و با چند بار فشار دادن ضامن روی پمپ به آسانی آب به سمت لوله خروجی کشیده شده و بیرون ریخته می شود.

بر روی لوله خروجی درپوشی تعبیه شده که از ورود آلودگی و گرد و غبار به داخل جلوگیری می کند.

این محصول دارای 3 عدد لوله استخراج است که بسته به ارتفاع گالن می توانید از یکی یا هر سه استفاده کنید. بدون نیاز به برق و باتری کار می کند و حالت سیلندری دارد و به دستگاه آب سرد کن نیازی ندارد. ابعاد پمپ

16Cm *8cm و حداکثر ارتفاع لوله استخراج 48 سانتی متر می باشد.

شما می توانید بهترین خرید ها را در فروشگاه اینترنتی ویتابن با تخفیف مناسب خرید نمایید

براری بازدید از فروشگاه ویتابن کلیک کنید

ارسال به سراسر کشور از طريق پست

فروشگاه ویتابن
ارسال دیدگاه