مجسمه در خانه از دید روانشناسان چه جایگاهی دارد

نقش مجسمه دکوری و تزیینی در دکوراسیون

در طراحی های مدرن دکوراسیون داخلی، مجسمه ها نقشی حیاتی و بسیار مهم دارند. در این سبک از طراحی دیگر خبری از استفاده از مجسمه های غول پیکر، تنها و محدود به سالن و بخش پذیرایی از میهمانان نیست. در این سبک از طراحی فضای داخلی، شما به صورتی خلاقانه و بسیار آزادانه تر، پس از خرید مجسمه دکوری از آن در هر فضایی استفاده نمایید. اکنون از مجسمه تزیینی علاوه بر سالن های اصلی، در اتاق خواب، فضای باز بیرون از منزل و حتی سرویس های بهداشتی نیز استفاده می شود.

مجسمه ها یکی از قدیمی ترین و اصیل ترین وسایل دکوری

مجسمه دکوری یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین المان های تزیینات داخلی ساختمان از دیرباز بوده است. استفاده از تندیس ها و پیکرتراشه های ارزشمند در تمامی خانواده های شاخص و سلطنتی، یکی از اجزای جدایی ناپذیر تزیینات کلاسیک خانه هایشان بوده است. اما همان طور که گفتیم، استفاده و خرید مجسمه دکوری و تزیینی در طراحی فضای داخلی مدرن، این روزها کاملا متفاوت است. تنوع این اقلام و همچنین نقش مهم آنها در فضای طراحی خانه های امروزی موجب شده است، تا هر شخصی و با توجه به سبک مورد علاقه اش، اقدام به خرید مجسمه تزیینی نماید.

چند نکته هنگام خرید مجسمه دکوری تزیینی

مجسمه ها نیز همچون هر المان تزیینی دیگری، دارای سبک و گونه های متفاوتی هستند. شما زمانی منزلی زیبا خواهید داشت که تمامی اجزای ریز و درشت دکوراسیون داخلی منزلتان، از یک سبک خاص پیروی کنند. در نتیجه و در هنگام خرید مجسمه دکوری ، پیش از هر چیز به این موضوع توجه کنید که آیا این مجسمه تزیینی با سایر اجزای دکوری منزلتان همچون تابلوها، مبلمان و حتی سبک پرده انتخابی شما، هماهنگی دارد یا خیر؟

شما می توانيد بهترين مجسمه را با تخفيف بسيار خوب از ويتابن تهيه نماييد.

یک مجسمه مدرن در کنار مبلمان کلاسیک، نه تنها موجب زیبایی فضای داخلی منزل شما نخواهد شد، بلکه می تواند هارمونی فعلی موجود را نیز برهم بزند.

در هنگام خرید مجسمه تزیینی و دکوری ، به محدودیت های فضای منزل خود توجه کنید. یکی از مهمترین موضوعات در هنگام انتخاب یا خرید یک المان دکوری یا تزیینی، توجه به محدودیت های فضایی است که برای آن در نظر گرفته اید.

نکاتی در مورد خرید مجسمه دکوری یا تزیینی

در یک منزل زیبا، ساده و البته شیک، فضای مناسب و با هارمونی متناسب به هر دکوری اختصاص داده شده است. هرگز در یک فضای محدود از چندین المان دکوری و تزیینی به صورت شلوغ استفاده نکنید. برای خرید مجسمه تزیینی پیش از هر چیز به این موضوع توجه کنید که استفاده از آن باید به گونه ای باشد که نه خیلی محدود و بی اثر بوده و نه این که با قرار گیری در یک دکور شلوغ، به چشم نیاید.

انواع مجسمه دکوری وتزیینی

مجسمه دکوری مدرن : این سبک از مجسمه ها، محبوب ترین نوع وسایل دکوری امروزی هستند. فضای محدود موجود در زندگی مدرن شهری موجب شده است تا سبک طراحی داخلی مدرن و به طبع آن سبک های جدید تزیین فضای داخلی، پدید آیند. در سبک طراحی مدرن همه اجزا به گونه ای طراحی شده اند که در ساده ترین فرم و کمترین حجم ممکن، بیشترین مفهوم را به مخاطب القا کنند.

مجسمه تزیینی کلاسیک: سبک کلاسیک با این حال که به مرور خیلی از مخاطبانش را از دست داده است، اما هنوزهم یکی از سبک های محبوب است. به طور مثال اگر شما از مبلمان استیل استفاده می کنید، قطعا باید در هنگام خرید مجسمه دکوری یا تزیینی، به سراغ پیکرتراشه ها یا مجسمه هایی در این سبک های جدی و کلاسیک باشید. فراموش نکنید که هارمونی، شرط اول انتخاب شما باید باشد.

شما می توانید بهترین مجسمه ها را در فروشگاه اینترنتی ویتابن با تخفیف مناسب خرید نمایید.

براری بازدید از فروشگاه ویتابن کلیک کنید.

ارسال به سراسر کشور از طريق پست

فروشگاه ویتابن
ارسال دیدگاه