فواید بادکش درمانی

یک درمان سنتی به اسم بادکش درمانی با قدمتی هزار ساله می باشد که برای بدن انسان بسیار مفید است و فایده های زیادی هم دارد .
در روش های قدیمی بادکش درمانی، در داخل یک لیوان تکه ای پنبه یا پارچه را آتش زده و کار بادکش را انجام میدادند که روش سنتی دارای اشکالات و خطراتی بود ولی امروزه بادکش های لیوانی سوپاپ دار وجود دارند و کاملا بی‌خطر هستن و نیازی هم به روشن کردن آتیش نیست .و شما میتونید این بادکش های لیوانی سوپاپ دار رو با قیمت بسیار مناسب از فروشگاه اینترنتی ویتابن تهیه کنید

 

فواید بادکش درمانی:

 

1_ سم زدایی:

این درمان به سم زدایی بدن کمک می کند.بنابراین، می تواند کمک کند تا تمام سم را از بدن بیرون بیاورد و به بهبود سیستم بدن کمک کند.

 2_کاهش التهاب :

بادکش همچنین یکی از درمان هایی است که می تواند به کاهش اثر التهاب کمک کند. بنابراین، این روش برای درمان التهاب پوست مناسب است. علاوه بر این، می تواند درد را تسکین دهد و از آکنه و بیماری های پوستی جلوگیری کند.

3_ جلوگیری از بیماری:

انجام منظم این روش درمانی می تواند از احتمال بیمار شدن جلوگیری کند.بنابراین، به حفظ سلامتی و حفظ سلامت بدن کمک کند. علاوه بر این، می تواند سیستم ایمنی بدن را با قدرت قوی تری برای جلوگیری و مبارزه با هر گونه علائم بیماری کنترل و مدیریت کند.

4_گردش خون:

بادکش درمانی همچنین روشی برای کمک به گردش خون بهتر است.از آنجایی که گردش خون، کمک می کند و سلول های خونی را به بازسازی تحریک می کند،
پس می تواند یک سلول سالم را مدیریت کند.

5_بهینه سازی کلیه :

یکی دیگر از مزایای سلامتی بادکش، بهینه سازی کار کردن کلیه است.بنابراین، می تواند جذب و بیرون ریختن سم و مواد معدنی و سایر مواد ناخواسته مضر بدن را بهبود ببخشد.

6_ تحریک جریان خون:

این درمان می تواند موجب تحریک جریان خون شود.از تشکیل لخته خون جلوگیری کند تا گردش خون را کاهش ندهد.

7_حفظ قلب و عروق:

یکی دیگر از مزایای استفاده از بادکش، کنترل سطح کلسترول خون است.بنابراین، این امر از احتمال حمله قلبی و یا علائم سکته مغزی جلوگیری می کند.

8_جلوگیری از دیابت:

این درمان همچنین می تواند از علائم دیابت جلوگیری کند.می تواند قند خون را کنترل کند. می تواند به حفظ سطح قند خون کمک کند.

9_کاهش درد:

انجام بادکش می تواند باعث کاهش درد ناشی از التهابات یا بیماری های مختلف شود.بنابراین، این یکی از راه های از بین بردن احساس ناراحتی توسط درد بدن است.

10_سلامتی:

انجام مکرر بادکش می تواند باعث ایجاد سلامتی بدن شود. بنابراین، بدن احساس تازگی و طراوت، سلامتی و دور بودن از بیماری ها را خواهد کرد.

11_آرامش:

انجام مکرر این درمان همچنین می تواند به آرامش منجر شود. بنابراین، یکی از روش های کاهش استرس و ذهن مثبت می باشد.

12_کاهش سردرد :

بادکش درمانی همچنین یک راه برای کاهش سردرد است.گردش خون سر را بهبود می بخشد و سر درد را کاهش می دهد.علاوه بر این، می تواند برای سرگیجه نیز موثر باشد.

 

 

کاربر فروش و بازرگانی
ارسال دیدگاه