ضرورت خرید پشه بند کودک

پشه بند کودک وسیله‌‌ای ضروری برای نگهداری از کودک دلبندتان است. چرا که می‌‌دانید انتقال بیماری‌‌ها از طریق پشه‌‌ها بسیار زیاد شده است و حتی برخی بیماری‌‌ها با نشستن مگس بر روی پوست نیز منتقل می‌‌شوند مخصوصا که بدن کودک سیستم ایمنی ضعیف‌‌تری داشته و به شدت حساس است.

در این بخش به بررسی مهم‌‌ترین نکات خرید پشه بند کودک می‌‌پردازیم که به شما کمک می‌‌کند کودکی سالم و با خوابی راحت داشته باشید بدون آنکه از مزاحمت پشه‌‌ها نگران باشید.

نکات خرید پشه بند کودک

در این قسمت به مهم‌‌ترین نکات خرید پشه بند کودک می‌‌پردازیم تا حتما هنگام خرید در ذهن داشته باشید.

جنس:

جنس پشه بند کودک معمولا از پلی استر یا پارچه‌‌ای است. نوع پلی استر هم وزن کم‌‌تری دارد تا بتوان در کمپینگ و مسافرت از آن استفاده کرد و هم به علت مقاوم بودن در برابر آب بهتر از پارچه‌‌ای است. اما جنس پارچه‌‌ای احساس بهتری هنگام خواب به کودک شما می‌‌‌‌دهد.

سایز و شکل:

سایز پشه بند کودک باید به نحوی باشد که به اندازه‌‌ی کافی جادار هم باشد و همچنین باید شبکه‌‌ی آن به صورتی باشد که امکان چرخش جریان هوا به خوبی در آن صورت گیرد. همچنین در اشکال مستطیلی و هرمی هم وجود دارند که شکل هرمی بهتر است چون فقط کودک شما قرار است از آن استفاده کند.
دارای لایه‌‌ی حشره کش:

معمولا نوعی را خریداری کنید که در پروسه‌‌ی تولید بر روی آن حشره کش اسپری شده باشد. همین امر سبب می‌‌شود تا ورود هرگونه به پشه به داخل پشه بند کودک به صفر برسد. بسته به اینکه چقدر در معرض باران و گرما قرار بگیرد تا 1 سال کافی خواهد بود.

درب دار بودن:

برخی از انواع پشه بندها درب دار هستند که به سه شکل بنددار، چسبی و زیپی باز و بسته می‌‌گردد و برخی نیز بدون درب هستند. پشه بند کودک درب‌‌دار بهتر است چرا که ورود حشرات موذی را بسیار کاهش می‌‌دهد.

شما می توانيد بهترين خرید اینترنتی و آنلاین را با تخفيف بسيار خوب از ويتابن تهيه نماييد

ظاهر:

معمولا والدین سعی می‌‌کنند نوعی از پشه بند را خریداری کنند که طرح و رنگ خاصی داشته باشد تا کودک احساس قرارگیری در قفس یا محبوس شدن در جای تنگ را نداشته باشد یا چنانچه موقع بیدار شدن در کنار او نبودید احساس ترس نداشته و او را سرگرم کند. طرح و رنگ را بسته به نوع جنسیت انتخاب کنید.

شستشو:

اینکه بتوانید پشه بند کودک را پس از مدتی بدون آسیب رسیدن به ساختار و بافت آن شستشو دهید بسیار واجب است. بالاخره به هر دلیلی این وسیله کثیف شده و نیاز به تمیز کردن خواهد داشت. به همین دلیل جنس پلی استر به دلیل مقاومت در برابر آب مقاوم در برابر شستشو نیز هست.

دمای داخلی:

توجه داشته باشید که سوراخ‌‌های زیر پشه بند برای جلوگیری از کوچک‌‌ترین حشرات نیز مهم است ولی این نباید مانع از جریان خوب هوا شود. در صورتی که چنین باشد هوا به خوبی جریان پیدا نمی‌‌کند و دمای داخل پشه بند بسیار بالا خواهد رفت.

تشک داخلی:

برخی از انواع پشه بند داخلی دارای تشک نیز هستند و همین امر باعث می‌‌شود که نیاز به خرید جداگانه‌‌ی تشک که از هر لحاظ مناسب پشه بند کودک باشد نخواهید داشت و دردسر به مراتب کمتری دارد.

قابلیت تغییر سایز:

برای مسافرت و استراحت کنار جاده‌‌ای بهتر است نوعی از پشه بند خریداری شود که بتوان به راحتی و با کمترین زحمت به سایز خیلی کوچک‌‌تری تبدیل کرد تا در مواقع لزوم با کمترین اشغال فضا در ماشین قرار بگیرد.

نکات بالا جامع‌‌ترین و مهم‌‌ترین نکات خرید پشه بند کودک بودند که تقدیم شما عزیزان شد تا کودک دلبند شما خواب راحت و آسوده‌‌ای را تجربه کند.

شما می توانید بهترین خریدها را در فروشگاه اینترنتی ویتابن با تخفیف مناسب خرید نمایید

براری بازدید از فروشگاه ویتابن کلیک کنید

ارسال به سراسر کشور از طريق پست

فروشگاه ویتابن
ارسال دیدگاه