با ماساژور ریلکستون ریلکس شو!

با ماساژور ریلکستون ریلکس شو!

ماساژ:

ماساژ (به فرانسوی: Massage) به دستکاری لایه‌های سطحی و عمیق عضلانی و بافت همبند با استفاده از تکنیک‌های مختلف، به منظور افزایش عملکرد، کمک در روند درمان، و ترویج آرامش و آسایش است. ماساژ شامل فشار ثابت یا در حال حرکت یا لرزش، و کمک به حرکات مکانیکی بدن است که می‌تواند با دست، انگشتان، آرنج، زانو، ساعد، و پاها انجام می‌شود. بافت هدف ماساژ شامل عضلات، تاندون‌ها، رباط‌ها، فاسیا، پوست، مفاصل، یا سایر بافت همبند، و همچنین رگ‌های لنفاوی، یا اندام‌های دستگاه گوارش است.

ماساژ بدن جهت رفع خستگی و درمان قدمتی بیش از ۴۰۰۰ سال دارد و ریشه‌های آن در طب سنتی به‌خصوص در آسیای دور و میانه است، یافته‌های باستان‌شناسان و متون تاریخی نشان می‌دهد استفاده از ماساژ بخش مهمی از درمان در دوران قدیم بود. در حال حاضر منافع ماساژ در رفع خستگی عضلات، کاهش درد عضلانی، ایجاد گردش خون بهتر در بدن، رفع اسپاسم‌های موضعی در ناحیه کمر و پشت، کمک به بهبود بیماری‌های مرتبط با ساختار استخوان‌بندی بدن، جلوگیری از خشک‌شدن و محدودیت‌های حرکتی عضلات بدن و کاهش استرس و ایجاد آرامش و بسیاری موارد دیگر ثابت شده و توسط پزشکان توصیه می‌شود.

شما میتوانید این ماساژور باکیفیت را از فروشگاه تخفیفی ویتابن با تخفیف ویژه خریداری کنید و شادابی را به بدن خود به ارمغان بیاورید.

انواع ماساژ:

۱ :ماساژ سرد

در این نوع ماساژ، ماساژور سعی می‌کند دمای محل و موضع ماساژ را به نحوی پایین بیاورد. به عنوان مثال از کیسه آب سرد یا کیسه یخ و حتی از خود یخ برای پایین آوردن دمای محل ماساژ استفاده می‌شود. برای این کار دستگاه‌ها و وسایلی هم ابداع شده‌است که می‌تواند به روشهای مختلف از جمله استفاده از فن آوری TEC (المان سردکننده) دمای محل ماساژ را پایین بیاورد. عموما ماساژ سرد برای کاهش درد موضعی مفید است. اما این نوع ماساژ امروزه برای زیبایی نیز به کار می‌رود.

۲- ماساژ گرم

در این نوع محل ماساژ توسط ماساژور و با استفاده از ابزاری همچون کیسه آب گرم یا سنگ گرم شده و همچنین دستگاه‌هایی که می‌توانند گرمای موضعی قابل تنظیم ایجاد کنند، گرم شده و ماساژ صورت می‌گیرد. گرمای ایجاد شده در محل ماساژ می‌تواند باعث شل شدن عضله و همچنین گردش بهتر خون شده و ماساژ تأثیر بهتر و عمیق‌تری برجای می‌گذارد.

قدیمی‌ترین نوع ماساژ گرم همان ماساژ دلاک‌ها در حمام‌های سنتی ایران است. دلاک ضمن ماساژ (مشت و مال) با ریختن آب گرم بر روی بدن فرد دمای بدن او را بالا برده و باعث افزایش جریان خون در بدن او می‌شود. استفاده از سنگ داغ نیز در میان سرخ پوستان رواج داشته‌است

شما میتوانید این ماساژور باکیفیت را از فروشگاه تخفیفی ویتابن با تخفیف ویژه خریداری کنید و شادابی را به بدن خود به ارمغان بیاورید.

ماساژور ریلکستون:

امروز ویتابن برای شما عزیزان ماساژور ریلکستون رو معرفی میکنه، ماساژور ریلکستون دارای کیفیت ساخت خیلی خوب میباشد،این محصول یکی از ماساژور های مناسب برای تمام بدن می باشد، این مدل دارای تنظیم درجه به صورت ولومی بوده که ماساژ دادن بر روی هر نقطه از بدن را راحت می کند و امکان ماساژ را برای نقاط ضعیف تر بدن را هم فراهم می کند،ماساژور ریلکستون دارای چهار سری مختلف برای ماساژ دادن می باشد. مغناطیس دار بودن این محصول به منظور آب کردن چربی های انباشته و غیر مفید بدن طراحی شده است.طراحی منحصر به فرد آن این امکان را به شما می دهد که تمام نقاط بدن را به تنهایی ماساژ دهید، همچنین برای بهداشت بیشتر سرپوش آن قابل تعویض و تمیز کردن است.

کاربر نویسنده
ارسال دیدگاه